O MARCE

QBRICK SYSTEM

Marka Qbrick System to nowe otwarcie na rynku profesjonalnych systemów do przechowywania i transportu narzędzi. Zbieramy doświadczenia od ponad 20 lat po to, aby zaoferować naszym klientom unikalne rozwiązania, które podnoszą efektywność i komfort w ich codziennej pracy. Wiemy, jak ważna jest niezawodność, mobilność i optymalne wykorzystanie przestrzeni, dlatego wszystkie nasze produkty wyróżniają się przemyślanymi rozwiązaniami oraz wysoką ergonomią.

Wszystkie linie produktowe Qbrick System zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić najwyższe wymagania fachowców z różnych dziedzin i specjalizacji. Moduły, które oferujemy w ramach podstawowych linii produktowych są modularne, dzięki temu to Ty decydujesz, jaka konfiguracja skrzyń jest dla Ciebie najlepsza.

CO NAS WYRÓŻNIA

Spryt

SPRYT


Nowatorskie funkcje, w które wyposażyliśmy nasze produkty pozwolą zaoszczędzić Twój cenny czas i energię. Oferujemy nowe spojrzenie w kwestii ergonomii pracy.

Jakość

JAKOŚĆ


Każdy detal w skrzynkach Obrick System został wykonany z najmocniejszych dostępnych materiałów – tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Dzięki temu nasze produkty dają gwarancję wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji w nawet ekstremalnych warunkach pracy.

Modularność

MODULARNOŚĆ


Znając zróżnicowane oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy system, który pozwala na tworzenie optymalnych kombinacji do wszechstronnych zastosowań. Wiemy, że to Ty najlepiej znasz swoje potrzeby!

Mobilność

MOBILNOŚĆ


Mobilność – każdy z naszych produktów można transportować w wygodny i bezpieczny sposób niezależnie od przeszkód, jakie codziennie napotykasz na swojej drodze. Z naszymi rozwiązaniami Twoja droga do pracy będzie zdecydowanie łatwiejsza.

 

OCHRONA PATENTOWA

Unikatowe rozwiązania technologiczne oraz nowoczesne wzornictwo wykorzystywane w produktach Qbrick System są objęte ochroną patentową.

Kupując produkty Qbrick System otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości, która ułatwi Twoją codzienną pracę i rozwijanie pasji!

Patent

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl